Производитель
Разделы
Поиск

Расширенный поиск

Новые статьи
Электронные платёжные системы на нашем сайте:electroinstrument.org.ua
Уважаемые покупатели,постоянные и вновь зашедшие на сайт electroinstrument.zp.ua У нас есть хорошая новость,с 25.06.2018 мы стали принимать для ...
Cooperation.
     We will be glad to offer cooperation to suppliers and manufacturers of power tools, petrol tools, consumables, spare parts, ...

METABO

Инструмент Metabo

Metabo - work. don't play.

Ефективність, якість, безпека - лозунг METABO. Ви дізнаєтеся, чому професіонали в усьому світі довіряють торговій марці Metabo. Ми запрошуємо Вас відвідати разом із нами найбільші і найбільш напружені будівництва світу і зазирнути на "кухню" Metabo - у сферу проектування виробів.

 
Стратегія та концепція
Йдеться не лише про машини. Але й про концепції.

Той, хто бажає розвиватися далі та ставить перед собою великі цілі, орієнтується не на обмеження, а на нові можливості і задачі. Підприємство у сфері електроінструментів, що бажає відповідати цим цілям, не повинно обмежуватися існуючими масштабами. Воно повинно зробити ще один крок. Що дійсно має цінність, так це концепції та ідеї. Нове тисячоліття несе з собою чисельні зміни, в тому числі і в будівництві. Як повинен реагувати виробник електроінструментів на ці тенденції? Дуже просто: прислухатися до людей і їх вимог по відношенню до вищої гнучкості та кращої якості. Тут, перш за все, виникає запитання: в якому випадку електроінструмент може вважатися дійсно належним? Коли він є довговічним? Коли він охоплює якомога більше областей застосування? Чи коли в час мініатюризації він відрізняється компактністю та легкістю? Коли його зручно тримати в руці? Чи все це одночасно?

Як відомо, можна сперечатися про те, що таке якість. Але не про те відчуття, коли тримаєш в руках справжній витвір техніки. В цьому сенсі під час пошуку нових рішень інженери та техніки в Metabo ніколи не розробляють просто продукти, а завжди також і концепції - і це втілюється у повсякденній практиці. Така установка принесла Metabo всесвітню славу - із чисельними іноваціями виробів, широким асортиметном та клієнтами, що мислять так само, як і ми. В дійсності мова не лише про те, щоб бути найкращим, але й про те, щоб знаходити найкращі рішення.
Як могла б виглядати дриль майбутнього? - Малогабаритність, гнучкість з погляду застосування, витривалість та багатофункціональність. Конструкторські дослідження допомагають нам вже сьогодні знаходити відповіді на питання про форми та функції продуктів майбутнього дня.

 
Проектування продукції
З Metabo Ви завжди тримаєте в руках частку майбутнього.

В наш час техніку можна придбати всюди, але не всюде разом з нею набувається досвід, що стоїть за цим як результат чисельних консультацій та інтенсивного обміну думками із партнерами в збуті та професіоналами - з метою безперервного покращення та оптимізації машин та їх компонентів. Це призводить до того, що із кожним серійним продуктом Metabo користувач отримує і увесь накопичений компанією досвід. Той факт, що якість Metabo вже стала приказкою, пов'язаний із виявленням та виключенням можливих помилок вже на ранніх етапах проектування та виготовлення.


У випадку із електроінструментами це відбувається вже на етапі конструювання і технологічної розробки. Так Metabo є першою компанією, що на всьому протязі - від ескізу до виготовлення - почала працювати у тісній взаємодії із системами автоматизованого проектування (CAD) та виготовлення (CAM). Результат: високий загальний рівень якості, яка швидше проникає до виробництва і є дешевшою для користувача. Але навіть найдорожчі хай-тек технології не зможуть замінити людину із її багаторічним досвідом. Тому якість Metabo не береться за вказівкою, а наробляється... і, таким чином, є ціллю кожного співробітника.

 Добре ім'я заробляється щоденною працею

Продукція Metabo знаходить застосування більш, ніж в 100 країнах світу. Часто це відбувається в жорских умовах. Подібна екстримальність вимагає від кожної машини максимум того, на що вона спроможна. Ніде так швидко не виявляється, що техніка - це не лише техніка. Так компетентність та надійність в сфері електроінструментів проявляється, перш за все, в увазі до незначних, на перший погляд деталей. Деталей, що насправді вирішують, чи буде виконане замовлення вчасно і чи забезпечується безпека на робочому місці.


Metabo - Work. Don`t play.

 Історія компанія - це значно більше, ніж просто гарна фотокартка на стіні

Історія Metabo, що нараховує три чверті століття, це, перш за все, історія пошуків способів створення надзвичайно витривалих та довговічних виробів.


1924 г. – розпал економічної кризи - син булочника Альбрехт Шніцлер разом із Юліусом Клосом створює Schnizler GmbH. Їх ціллю було виготовлення інструментів, які краще могли відповідати зростаючим вимогам все більш технизованого світу, ніж більшість інструментів того часу. У 1927 р. до кола засновників підприємства входить талановитий комерсант Вальтер Раух.1929 г. - підприємство перетворюється на Metabowerke GmbH. Назва Metabo походить від розповсюдженого на той час терміну для ручної дрелі по металу "Metallbohrdreher".


До 1969 року компанія Metabo розміщувалася в пивоварні Sonnenbrauerei в Нюртингені
Ручна дриль №18 була першим продуктом нового підприємства. Всього було продано понад 50.000 екземплярів.
В цей час все більше виробів стало виготовлятися з металу замість деревини. Для їх обробки вимагалися більш витривалі інструменти в порівнянні із тими, що використовувалися раніше. Особливо високі вимоги до інструментів для високовартісної обробки сталі виставлялися англійською промисловістю.

Оскільки Metabo зі своїми машинами задовільняла ці вимоги, експорт компанії (переважно до Англії) вже у 20-х роках спромігся вирости до 80% від загального обороту.


Metabo розробляє першу в світі серійну дриль ударної дії.

1934 р. - перший електричний дриль Metabo


Не зважаючи на окремі невдачі (14 листопада 1945 р. велика пожежа знищила майже 75% виробничих установок) підприємство розвивалося дуже успішно.

Вже у 30-і роки в Metabo працювало 150 осіб. У 1960 р. чисельність працівників вже перевищувала 1000 співробітників.1957 р. - перша серійна дриль ударної дії в світі

Цей бурхливий розвиток постійно підтримувався оригінальними новинками:
1950 р. – перша ручна електрошліфувальна машина
1951 р. - перша циклювальна машина
1952 р. - первый свердлильный патрон быстрого зажима Futuro
1969 р. – перша електронна автоматика регулювання ручної дрилі

і в цілому понад 500 інших патентів та промислових зразків.

Найбільш важливий фактор успіху, починаючи з 1924 р.: підприємницька філософія Metabo


На початку 20 сторіччя все ще не існувало ніяких стандартизованих масштабів якості для матеріалів та складових. В Metabo виникла ідея: для того, щоб виробляти продукти, що володіють високою витривалістю, обробляти матеріали та виготовляти більшу частину складових власними силами і, таким чином, забезпечити більш високі стандарти якості. Так з'явилися інструменти, що володіють більшою довговічністю. Цей принцип втілюється і сьогодні.Чому один електроінструмент не такий самий, як інший:Професійні електроінструменти повинні витримувати великі навантаження на протязі більшого періоду часу, ніж інструменти для побутового користування, які в своїй більшості використовуються лише на коротких проміжках часу.


Тому машини Metabo конструюються саме так, щоб дуже добре переносити великі механічні навантаження, до того ж на протязі екстримального великого проміжку часу.

Чисельні вузли містять особливо тверді чи посилені компоненти. Додаткові модулі захищають від передчасного зносу. Таким чином, виникають значні відмінності, які не кидаються в око, але які особливо важливі під час виконання робіт, пов'язаних із інтенсивним зношуванням інструменту.

 Філіали збуту концерну MetaboСША, Вэст Честер (Пенсильванія) Metabo Corporation 1971
Іспанія, Мадрид Herramientas Metabo S.A. 1973
ПАР, Йоханнесбург Metabo Power Tools (Pty) Ltd. 1974
Австрія, Грьодіг Metabo Handelsgesellschaft mbH 1981
Нідерланди, Бройкелен Metabo Nederland B.V. 1982
Франція, Монтинью-ле-Бретонно Metabo S.A.S. 1984
Австралія, Роувіль Metabo Pty. Ltd 1988
Чехія, Браніс над Ладем Metabo s.r.o. 1994
Швейцарія, Цюрих Metabo (Schweiz) AG 1995
Гонконг Metabo Asia Ltd 1997
Норвегія, Сандефйорд Metabo Norge A/S 1998
Данія, Герлев Metabo Danmark A/S 1998
Швеція, Йонкьоппінг Metabo Sverige AB 1999
Бельгія, Брюсель Metabo Belgium 1999
Бразилія, Сан-Паулo Metabo Canada Inc. 1999
Канада, Міссіссога (Онтаріо) Metabo UK 1999
Велика Британія, Саузгемптон Metabo Polska 1999
Аргентина, Сьюдадела OOO Metabo Eurasia 2004
Угорщина, Будапешт Metabo Magyarország 2004
Китай, Шанхай Metabo China 2004

 Якщо ти хочеш побудувати корабель, не бий в барабани та не скликай людей, щоби добути деревину та розділити роботу, а навчи їх.
Ми, звісно, не будуємо кораблі, але все ж таки твердо впевнені в тому, що успіх компанії Metabo можуть забезпечити лише вмотивовані та відповідальні співробітники. Це знаходить відображення також і в організації компанії. Окремі сфери діяльності компанії Metabo структуровані в окремі так звані малі "компанії в компанії". Завдяки переносу відповідальності до спеціалізованих відділів і, тим самим, покладенню її на окремих співробітників, виникає зовсім нова структура відповідальності - відповідальність, що поряд із висунутими вимогами несе кожному співробітнику творчу свободу та організаційну гнучкість.

 

METABO

Угловая шлифмашина(болгарка) Metabo W 680125
Угловая шлифмашина(болгарка) Metabo W 680125
13.635,00 грн. ( 505,00 $)
Сравнить
Купить 'Угловая шлифмашина(болгарка) Metabo W 680125'
Metabo 780 Ватт Кутова шліфувальна машина W780 Диск-Ø 125 мм(болгарка)
Metabo 780 Ватт Кутова шліфувальна машина W780 Диск-Ø 125 мм(болгарка)
17.550,00 грн. ( 650,00 $)
Сравнить
Купить 'Metabo 780 Ватт Кутова шліфувальна машина W780 Диск-Ø 125 мм(болгарка)'
Metabo 560-Ватт ударна дриль з електронікою SBE 561
Metabo 560-Ватт ударна дриль з електронікою SBE 561
18.225,00 грн. ( 675,00 $)
Сравнить
Купить 'Metabo 560-Ватт ударна дриль з електронікою SBE 561'
Аккумуляторный шуруповерт Metabo PowerMaxx 12Cordi drill
Аккумуляторный шуруповерт Metabo PowerMaxx 12Cordi drill
25.920,00 грн. ( 960,00 $)
Сравнить
Купить 'Аккумуляторный шуруповерт Metabo PowerMaxx 12Cordi drill'
Углошлифовальная машина(болгарка)Metabo W 9-125
Углошлифовальная машина(болгарка)Metabo W 9-125
30.510,00 грн. ( 1.130,00 $)
Сравнить
Купить 'Углошлифовальная машина(болгарка)Metabo W 9-125'
Ударная дрель Metabo SBE 701 SP
Ударная дрель Metabo SBE 701 SP
30.510,00 грн. ( 1.130,00 $)
Сравнить
Купить 'Ударная дрель Metabo SBE 701 SP'
Metabo 2000 Ватт Кутова шліфувальна машина W 2000 Диск-Ø 230 мм
Metabo 2000 Ватт Кутова шліфувальна машина W 2000 Диск-Ø 230 мм
31.455,00 грн. ( 1.165,00 $)
Сравнить
Купить 'Metabo 2000 Ватт Кутова шліфувальна машина W 2000 Диск-Ø 230 мм'
Аккумуляторный шуруповерт Metabo BS 12 NiCd
Аккумуляторный шуруповерт Metabo BS 12 NiCd
32.940,00 грн. ( 1.220,00 $)
Сравнить
Купить 'Аккумуляторный шуруповерт Metabo BS 12 NiCd'
Аккумуляторный шуруповерт Metabo PowerMaxx 12 Basik Cordi.dril
Аккумуляторный шуруповерт Metabo PowerMaxx 12 Basik Cordi.dril
32.940,00 грн. ( 1.220,00 $)
Сравнить
Купить 'Аккумуляторный шуруповерт Metabo PowerMaxx 12 Basik Cordi.dril'
Пила торцовочная Metabo KS 216M(торцовка)
Пила торцовочная Metabo KS 216M(торцовка)
35.370,00 грн. ( 1.310,00 $)
Сравнить
Купить 'Пила торцовочная Metabo KS 216M(торцовка)'
Аккумуляторный шуруповерт Metabo PowerMaxx 12 Pro Cordi.drill
Аккумуляторный шуруповерт Metabo PowerMaxx 12 Pro Cordi.drill
40.500,00 грн. ( 1.500,00 $)
Сравнить
Купить 'Аккумуляторный шуруповерт Metabo PowerMaxx 12 Pro Cordi.drill'
Перфоратор Metabo KHE 2443
Перфоратор Metabo KHE 2443
40.500,00 грн. ( 1.500,00 $)
Сравнить
Купить 'Перфоратор Metabo KHE 2443'
Монтажная пила Metabo CS 23-355(труборез)
Монтажная пила Metabo CS 23-355(труборез)
52.650,00 грн. ( 1.950,00 $)
Сравнить
Купить 'Монтажная пила Metabo CS 23-355(труборез)'